+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Аурум Груп завершила збирання зернових при скороченні витрат до 47%

Агропідприємства Аурум Груп завершили збирання пшениці і ячменю.

Про це повідомив Микола Шишман, заступник генерального директора Аурум Груп з питань розвитку агробізнесу.

«Наші сільгосппідприємства знаходяться в Запорізькій області. Регіон досить специфічний, посушливий. У поточному році у нас із 10 березня по 18 липня дощів зовсім не було, але як раз під час жнив вдарили дощі. Одним словом, погодні умови зовсім не сприяли досягти планових показників врожайності», – підкреслив М. Шишман.

Однак, за словами керівника агробізнесу Аурум Груп, компанії вдалося при показниках врожайності 2017 року суттєво зменшити витрати на вирощування зернових.

«На початку цього сезону ми на 65% модернізували машинно-тракторний парк, провели ряд заходів спрямованих на поліпшення сівозміни та збереження родючості грунтів і накопичення вологи. В цілому це дозволило нам скоротити витрати, в залежності від різних культур, від 23% до 47%. – зазначив М. Шишман. – Пшениці ми зібрали в поточному році 21 ц з гектара, для порівняння в попередньому – 18 ц. Обсяги, зібраного ярого ячменю, через повну відсутність опадів в період формування вегетативної маси і формування колоса, на рівні – 17 ц проти 22 в минулому сезоні».

Також М. Шишман повідомив, що на сьогодні вже завершена первинна обробка грунтів після зернових і підготовка площ до посіву озимих на 2018-2019 рр.