+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум»

Благодійність

Занурившись у проблеми однієї клініки, ми вирішили допомагати медичним закладам країни системно – Альона Лебедєва, засновник «Благодійного фонду Альони Лебедєвої «Аурум»

Швидка допомога привезла 7-річного онука нашого співробітника в Київську міську дитячу клінічну інфекційну лікарню, хлопчика одразу ж помістили в реанімаційне відділення. Стан був критичним, прогнози ніхто з лікарів не давав. Всі близькі і рідні в напрузі чекали під відділенням, лякав будь-який звук з реанімації, але очікували мовчки. Справа в тім, що поки швидка розривалася між дитячими лікарнями, було втрачено час. Жодна з лікарень, крім інфекційної, не взяла на себе відповідальність за важко хворого, так і говорили: “Не візьмемо на себе відповідальність, до ранку він може не дожити”. Тому батьки, перш за все, були дуже вдячні лікарям клініки, що вони не відвернулися від їхньої дитини. Очікували мовчки, сподіваючись тільки на професіоналізм лікарів. Не буду розповідати про всі деталі, скажу про головне: дитина одужала. Повністю. Хлопчика врятували лікарі. Наші українські лікарі, які отримують невелику заробітну плату і працюють в умовах, які переважно не відповідають сучасним вимогам.

Сьогодні завдяки децентралізації дитячі клініки вже отримають фінансування на відновлення своєї матеріально-технічної бази, однак обсяг робіт ще надзвичайно великий і без допомоги благодійників державі самотужки це зробити важко.

Тож волею випадку, занурившись у проблеми однієї клініки, ми вирішили системно допомагати модернізовувати дитячі муніципальні лікарні, у 2017 році зареєстрували «Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» і почали ремонтні роботи. Звичайно першим нашим об’єктом стала Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня, де врятували життя онукові нашого співробітника.

Місія Аурум Груп у бізнесі – відповідальне і надійне партнерство з нашими клієнтами. Усвідомлюючи важливість виконання зобов’язань у бізнесі, ми хочемо виконати свої соціальні зобов’язання і перед суспільством.