+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Професійний підхід гарантує зважені рішенняПромислове насособудування

До складу Групи входять підприємства, що вироблять насосне обладнання промислового призначення.

Високоякісна продукція, широка номенклатура, налагоджені партнерські зв’язки дозволяють заводам Aurum Group впевнено тримати позиції на вітчизняному та закордонних ринках.

Насоси  широко використовуються в металургійній, гірничорудній, хімічній, паперовій, харчовій галузях промисловості, атомній та тепловій енергетиці, в житлово-комунальному та сільському господарствах.

На базі відцентрових і осьових насосів розроблена оригінальна конструкція мікро- і міні-гідроелектростанцій, а на базі відцентрових насосів – теплогенераторів.

Підприємства виробляють та реалізують понад 220 найменувань насосного обладнання:

  • загальнопромислові горизонтальні і консольні для стічних рідин,
  • осьові вертикальні для стічних та чистих рідин,
  • насоси та насосні агрегати об’ємного класу: парові, роторні, пневмо- і гідроприводні прямої дії,
  • одноплунжерні дозувальні, в тому числі мембранні,
  • двохпоршневі поживні,
  • трьохплунжерні кривошипні типу ПТ,
  • відцентрові артезіанські, відцентрові герметичні,
  • ручні типів НР, ПР, РПН та інші типи насосів.

k

На профільних підприємствах розроблені блокові насосні установки УНБ, УНБД, УНБЗ для нафтогазовидобутку. Виготовлення та поставка установок виконується за індивідуальними замовленнями під конкретні умови експлуатації.

Розроблені та впроваджені також установки для гідродинамічного і гідроабразивного очищення трубопроводів, різного устаткування і морських судів. На базі трьохплунжерних насосів високого тиску випускається ряд насосних установок, в т.ч. пересувних, з подачею від 2 до 8 м3 /год і тиском від 100 до 1000 кгс / см2.

nasosy-nash-razmer

Щорічно підприємства випускають більше 1600 одиниць насосів та виробляють близько 1000 тонн придатного литва.

Сталий розвиток та ділова репутація заводів підтверджується багаторічними зв’язками із провідними підприємствами різних галузей промисловості.

Система менеджменту якості підприємств сертифікована за системою ISO 9001: 2000. Він надає право експортувати продукцію за кордон, тому споживачами насосів, крім України, є Молдова, Білорусь, Узбекистан та інші країни.

Насоси з приводом від двигунів внутрішнього згоряння для зрошення і меліорації користуються попитом в таких країнах як Алжир, Єгипет, Ірак, Нігерія та інших.