+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Розумний глянець для жінок нової формаціїВидавництво

Видавничий напрямок Аурум Груп представлений глянцевим виданням Woman

Це український журнал, який здатен надихати, навчати та розважати. Девіз видання: «Твоє життя, твої правила», тому що сучасна жінка має жити у своє задоволення і бути самодостатньою. Журнал для успішних жінок, які розвиваються і удосконалюються.

Woman MAGAZINE виходить раз у два місяці з грудня 2015 року. Розповсюджується по всій Україні накладом у 65 500 примірників. Це 84 сторінки унікальних матеріалів, якими може цікавитися сучасна жінка. Саме тому журнал позиціонується як розумний глянець. Головна особливість – анімаційна обкладинка. Яскраві портрети зірок, які створює художник, прикрашають кожен випуск журналу, виділяючи його серед інших глянцевих видань.

Woman не має горизонтів та спілкується як з українськими, так і голлівудськими зірками. На сторінках журналу кожний може знайти доречну пораду від провідних експертів, надихнутися видатними особистостями, дізнатися ексклюзивні факти із життя зірок та успішних бізнес-леді.

Крім того, функціонує й офіційний сайт видання, де щоденно з’являються новини з експертами різних сфер діяльності. Тренди від українських та закордонних дизайнерів, beauty-новинки, правила життя, інтерв’ю с українськими та світовими зірками шоу-бізнесу, підприємцями, інфлюенсерами та лідерами думок – усе це можна знайти на сайті глянцю.

Слідкувати за новинами можна через Facebook та Instagram, а цікаві інтерв’ю можна подивитися на YouTube-каналі.

Woman MAGAZINE активно надає медіапідтримку форумам, семінарам, концертам, жіночим тренінгам, світським івентам та приймає участь у благодійних заходах.