+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Плани сьогодні – реальні проекти завтра

Історія

Підвалини для створення Aurum Group були  закладені у 2005 році, коли на базі бізнес-напрямків була утворена промислово-інвестиційна група.

З початку інтереси Групи були сконцентровані на транспортному машинобудуванні.

Вертикально інтегрована структура споживання власної продукції забезпечувала повний комплекс, від проектування і виробництва вантажних вагонів до транспортних перевезень і ремонту рухомого складу.

З часом до складу Групи стали залучалися підприємства промислового насособудування, хімічного виробництва та інших напрямків.

На сьогоднішній день діяльність Групи диверсифікована, компанія відкриває нові перспективні ринки для власного розвитку, зокрема, в сфері нерухомості та аграрному секторі.

Керуючий менеджмент Групи успішно втілює стратегічні плани компанії та демонструє вміння долати несприятливі економічні фактори.

Диверсифікація ризиків та відкриття нових ринків допомогли Групі зберегти динаміку розвитку в кризові роки.

Команда Групи на чолі з Генеральним директором завжди спиралася на зростання ефективності та результативності бізнесу, що дозволило Aurum Group стати однією з потужних українських промислових груп.

За підсумками 2020 року на підприємствах Групи було працевлаштовано більше 1500 співробітників, а до Державного та місцевих бюджетів різних рівнів було відраховано понад 50 млн. грн. податків та зборів.

Аурум Груп   –  повноправний член найпотужніших громадських об’єднань підприємств країни – Європейської бізнес асоціації і Федерації роботодавців України.