+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Плани сьогодні – реальні проекти завтра

Місія

Передбачення напрямків розвитку компанії та усвідомлення своєї місії є важливими складовими стратегії Aurum Group.

Відомий французький практик та засновник адміністративної школи управління, Анрі Файоль зазначав: “Керувати – це передбачати, а передбачати – це вже майже діяти”.

Бачення
Стратегічне бачення розвитку Aurum Group полягає у досягненні статусу потужної промислової групи в Україні та Східній Європі за рахунок розвитку існуючих і відкриття нових перспективних напрямків бізнесу.

Таке бачення базується на реальних економічних підставах. Маючи потужну виробничу базу у різних сферах промисловості України, досвідчений штат працівників, довгострокові зв’язки зі стратегічними партнерами, а також можливості для відкриття нових напрямків бізнесу, Група має вагомі підстави для успішного розвитку.

Перевагою послужить вміння передбачати стратегічні цілі партнерів та знаходити оптимальні шляхи їх досягнення.

Місія
Виходячи з філософії бачення розвитку Групи, свою місію Aurum Group бачить у відповідальному та надійному партнерстві із клієнтами Групи.

Наразі Aurum Group оптимізує витрати, впроваджуючи кращий досвід в сфері управління виробництвом, – все заради того, щоб наша продукція мала конкурентноздатну ціну при найвищій якості.