+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Професійний підхід гарантує зважені рішенняХімічна промисловість

Хімічний напрямок бізнесу Групи представлено підприємствами з виробництва пластифікаторів та ангідридів для промислових потреб.

Зокрема, тут виробляють фталевий і малеїновий ангідриди та пластифікатори для хімічної, гумотехнічної та інших видів промисловостей.

>

Ключовими компетенціями підприємств цього напрямку є виробництво і реалізація пластифікаторів ДОФ – діоктилфталату та ДІНФ – діізононілфталату.

Діоктилфталат (ДОФ) є стратегічною сировиною для підприємств, що переробляють полівінілхлорид, виробників резино-технічних виробів і лако-фарбових матеріалів. Його активно застосовують в якості пластифікатора вінілових полімерів і смол, каучуків, при виробництві штучних шкір, для отримання морозостійких гумових виробів, полімерних будівельних матеріалів, пакувальних плівок, шпалер та ін.

ДОФ, вищий гатунок, технічні характеристики Показники
Кольоровість за платиново-кобальтової шкалою, од. Хазена, не більше 20-40
Щільність при 20 ° С, г / см3 0,982
Кислотне число, мг КОН / г, не більше 0,07
Число омилення, мг КОН / г 289,0
Температура спалаху, ° С, не нижче 206,0
Питомий об’ємний електричний опір при 20 ° С, 1,7х1011
Масова частка летючих речовин,%, не більше 0,08

Діізононілфталат (ДІНФ) застосовується  в якості повного або часткового замінника ДОФ для вироблення різного типу пластикатів ПВХ. Зокрема, застосовується для виробництва всіх типів пластикатів (взуттєві та кабельні пластикати, пластизоли, лінолеум, плівки тощо).

ДІНФ, вищий гатунок, технічні характеристики Показники
Колір за платиново-кольбатовою шкалою, од. Хазена, не більше 20-30
Щільність при 20 ° С, г / см3 0,969-0,977
Кислотне число, мг КОН / г, не більше 0,05
Число омилення, мг КОН / г – 263,0 268,0
Температура спалаху, ° С, не нижче  220,0
Питомий об’ємний електричний опір при 20 ° С, Ом / см, не нижче 5 х 1011
Масова частка летючих речовин,%, не більше 0,07

Для зберігання та транспортування діоктилфталат та діізононілфталат заливають в алюмінієві і сталеві залізничні цистерни (60 т) та автоцистерни (22 т), пластикові куби або бочки від 250 кг.

Наявні технологічні можливості дозволяють збільшувати потужності виробництва та розширювати асортимент пластифікаторі, зокрема, за рахунок пуску додаткової технологічної схеми виробництва.

Хімічні підприємства Aurum Group виробляють також фталевий та малеїновий ангідриди та їх різновиди. 

Фталевий ангідрид – важливий вихідний продукт у виробництві різних похідних фталевої кислоти, складних ефірів, фталімід, фталонітріла та ін. Регулярними споживачами фталевого ангідриду є виробники пластмас та лакофарбових виробів, де він застосовується для виготовлення пластифікаторів. Ангідрид застосовують в авіаційному паливі, за допомогою нього виробляють барвники, лікарські препарати та домішки до олій. Застосовується також для гуми та шин в якості сповільнювача підвулканізаціі. Ще одне застосування ангідриду, – це виготовлення пластифікаторів, які в свою чергу використовуються при виготовленні лінолеуму, в кабельному, взуттєвому виробництвах тощо.

Фталевий ангідрид (головний та кубовий продукт дистиляції), марка А Показники
Масова частка фталевого ангідриду,% не менше 99,9
Температура кристалізації, ° С не нижче 130,9
Масова частка заліза,% не більше 0,0005
Вміст фталевої кислоти відсутній
Масова частка малеїнового ангідриду,% не більше 0,05
Кольоровість розплавленого продукту, одиниці Хазена, не більше:
при випуску
протягом гарантійного терміну для лусочок і порошку
25
30
Кольоровість розплавленого продукту після нагрівання при 250 ° С протягом 90 хв, одиниці Хазена, не більше:
при випуску
потягом гарантійного терміну для лусочок і порошку
50
70

Продукція, що випускається:

Фталевий ангідрид  (головний продукт дистиляції) застосовується у виробництві алкідних смол, лаків, пластифікаторів та інших органічних синтезах.

Фталевий ангідрид (технічний) застосовується для виробництва пластифікаторів, алкідних смол, барвників, медичних препаратів, поліефірних смол і в гумотехнічної промисловості.

Фталевий ангідрид  (кубовий продукт дистиляції)  потрібен у виробництві пластифікаторів, антикорозійних матеріалів, гумотехнічній та шинній промисловостях.

Малеїновий ангідрид використовують у виробництві поліефірних смол, поверхнево-активних речовин, лакофарбових матеріалів, затверджувача епоксидних смол, фумарової і D, L – аспарагінової кислот.

Підприємства виробляють та фасують фталевий ангідрид марки А в мішки вагою нетто 50 кг на палети вагою нетто 500 кг. Маленоїновий ангідрид марки А заливають в ж/д цистерни з електропідігрівом вагою нетто 40  тонн.

Виробничі потужніості підприємств Aurum Group дозволяють виробляти до 20 тис. тонн хімічної продукції на рік.