+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Реагуючи на запити громади с. Атманай, Аурум Груп продовжує допомагати

Нове холодильне обладнання отримала амбулаторія села Атманай  Запорізької області в рамках «Програми розвитку регіонів присутності Аурум Груп». Крім того, на запит дитячого садочку для усіх дітей дошкільного закладу Аурум Груп закуплено нову постільну білизну.

«Один із пріоритетів нашої компанії – допомагати громадам. Тому до вирішення усіх нагальних питань села ми підходимо системно.  У вересні до нас звернулись медики, сільська амбулаторія потребувала нового холодильного обладнання для зберігання медикаментів. Ми одразу обрали оптимальну модель і сьогодні вже передаємо для використання», – повідомив Василь Левченко, заступник генерального директора «Племзаводу Атманай» із виробництва.

Також традиційно до нового навчального року отримала допомогу школа села Атманай і дитячий садок. За словами Василя Левченка, на замовлення Аурум Груп були пошиті набори постільної білизни для усіх діток дитсадка, а школі 1 вересня передано цифровий кольоровий принтер і ламінатор для поліпшення навчального процесу.