+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

ПУМБ профінансував закупівлю вагонів для Аурум Груп на 21,6 мільйона гривень

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) профінансував будівництво на базі ТОВ «Дизельний завод» Аурум Груп 25-ти нових залізничних піввагонів моделі 12-9933-01 на суму 21,6 млн грн.

Про це повідомив Костянтин Місаков, директор із розвитку Аурум Груп.

«Згідно з умовами фінансового лізингу від банку ПУМБ, ми зможемо вже в поточному році поповнити власний парк найбільш затребуваних на ринку вантажних вагонів», – уточнив Костянтин Місаков.

За словами К. Місакова, група планує за рахунок фінансування від банку ПУМБ побудувати нові піввагони на потужностях власного вагонобудівного заводу і передати їх в управління компанії «Аурум Транс», що є оператором ринку вантажних залізничних перевезень.

«З огляду на існуючий гострий дефіцит на ринку України піввагонів, фінансування банком ПУМБ збільшення рухомого складу – дуже своєчасне, – підкреслив директор із розвитку Аурум Груп. – Плануємо вже найближчим часом розширити програму співпраці з ПУМБ, і направити позикові кошти на додаткове придбання 100 одиниць вагонів», – уточнив Костянтин Місаков.

«ПУМБ як один з провідних українських банків завжди дуже ретельно вибирає партнерів для спільної роботи. Основними критеріями для фінансування проектів наших клієнтів є стійкий фінансовий стан, прозорість бізнесу, прибутковість для банку і перспективи успішного розвитку. Саме таким критеріям відповідає Аурум Груп, і ми віримо, що це – не остання угода з даною компанією», – прокоментував угоду заступник голови правління ПАТ «ПУМБ» Артур Загородников, що курує лізинг.

ПУМБ відкрив новий бізнес-напрямок – надання послуг фінансового лізингу з початку 2018 року. На даний момент банк уже сформував власну базу потенційних клієнтів з портфелем проектів в 600 млн грн і успішно реалізував понад 30 угод, визначивши пріоритетні галузі економіки для подальшої роботи по лізингу. Серед основних напрямків розвитку особливе місце посідає залізнична галузь і фінансування будівництва залізничних вагонів.