+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Професійне свято День машинобудівника відзначили на Свеському насосному заводі

День машинобудівника – професійне свято для більшості жителів селища Свеса, адже на Свеському насосному заводі,  починаючи з 1858 року, працюють десятки династій свесян.

На сьогодні завод випускає понад 200 найменувань насосного обладнання, 80%  з якого   експортується у такі країни як Казахстан, країни Прибалтики, Середньої Азії та Кавказу.

Завод має свій власний стиль і потужне надійне виробництво, завдяки чому  насоси Свеського насосного заводу працюють на підприємствах теплової і атомної енергетики, металургійної, харчової, хімічної, нафтовидобувної та нафтопереробної промисловості, в меліорації, водопостачанні і зрошенні, в системах водовідливу вугільних шахт і метрополітенів, на малих котельнях, в комунальних господарствах, на присадибних ділянках, в системах шлюзового господарства, на ГРЕС.

Відкриваючи концерт на честь Дня машинобудівника, генеральний директор Свеського насосного заводу Андрій Циган, відзначив, що  не дивлячись на величезні труднощі підприємство постійно збільшує потужності, купує сучасне обладнання, щоб бути конкурентноспроможним на ринку.