+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Аурум Груп у благодійному “Пробігу під каштанами”

У Києві понад 10 тисяч осіб взяли участь у 25-му благодійному “Пробігу під каштанами”. Серед учасників також були співробітники Аурум Груп, які завжди охоче приєднуються до подібних ініціатив.

Пробіг під каштанами – наймасштабніша спортивно-благодійна акція в Україні, яка відбувається щорічно, починаючи з 1993 року. Мета цьогорічного забігу – збір коштів на закупівлю обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Всього в програмі 5 забігів: для спортсменів, забіг мужніх, пробіг в ходунках, дитячий забіг і благодійний. Саме до благодійного забігу приєдналися як компанії, які бігли у футболках зі своїми логотипами, так і окремі люди, охочі перевірити свою витривалість на дистанції 4900 м. Участь у цьому святі є незабутньою ​​для всіх учасників, окрім того, це можливість підтримати здоровий спосіб життя.

Отже, вітаємо команду Аурум Груп з успішним проходженням дистанції! Цього разу в складі команди було 19 осіб, які планують у наступному році також приєднатися до події, залучивши й інших співробітників, адже це не тількі чудова нагода проявити корпоративну та соціальну відповідальність, а ще й можливість допомогти дітям.