+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Підвищення конкурентоспроможності, розвиток та модернізація – ключові завдання Аурум Груп на 2018 рік

Аурум Груп протягом 2018 року планує інвестувати у розвиток цілого ряду галузей економіки з метою підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції на міжнародних ринках, сприяти нарощуванню експортного потенціалу країни та створенню продукції з високою доданою вартістю. Серед основних цілей цього року також визначено участь підприємств групи в розвитку місцевих громад.

Про це повідомила засновниця Аурум Груп Альона Лебедєва.

«Відповідно до довгострокової стратегії розвитку Аурум Груп, у поточному році ми плануємо інвестувати близько 100 млн грн в розвиток приватного рухомого залізничного парку країни з метою мінімізації існуючого гострого дефіциту напіввагонів та зерновозів», – повідомила Альона Лебедєва. За словами засновниці групи, гроші будуть спрямовані на будівництво нових залізничних вантажних вагонів на базі ТОВ «Дизельний завод», які в подальшому перейдуть у керування лізинговою компанією групи ТОВ «Транс Енерджи».

На технічне переозброєння ливарного виробництва Аурум Груп вже спрямувала 30 млн грн, а саме закуплено і вже готується до монтажних робіт автоматична формувальна лінія методом холоднотвердіючих сумішей виробництва Omega Foundry Machinery Ltd з головним офісом у м. Пітерборо, Велика Британія. «Модернізація ливарного виробництва групи дозволить при зниженні собівартості продукції випускати високоточне литво з високою продуктивністю. Також дана лінія зможе забезпечувати потреби вагонобудівного «Дизельного заводу» Аурум Груп у виробництві середнього вагонного литва, наприклад, таких деталей як упор передній і упор задній. А з часом завод планує відливати і іншу номенклатуру залізничної продукції», – уточнила Альона Лебедєва.

Так само Альона Лебедєва відзначила, що в поточному році планується більш активний розвиток нового для групи, аграрного напрямку. Зокрема, компанія планує побудувати всю виробничу мережу, починаючи від вирощування, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції. Засновниця Аурум Груп уточнила, що до 2018 року компанія вирощувала лише зернові та ряд нішевих культур, таких як льон, гірчиця, просо. Однак, з урахуванням кон’юнктури ринку і, відповідно до Стратегії розвитку Аурум Груп, в поточному році компанія планує змістити основну увагу, зосередивши свої зусилля на створенні продукту з високою доданою вартістю. На ці цілі Аурум Груп планує направити близько 50 млн грн.

На стадії завершення, за словами засновниці групи, на даний момент перебувають операції з інвестицій у вітчизняні IT-проекти. «Українські IT-спеціалісти досить активно розробляють свої проекти і дуже потребують додаткового фінансування. Ми плануємо інвестувати у поточному році в ряд таких проектів. Буду рада, якщо наша участь сприятиме тому, щоб ця талановита молодь залишилася в країні», – зазначила засновниця Аурум Груп.