+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

«Аурум Груп» на 65% оновила парк сільгосптехніки

«Аурум Груп», згідно зі стратегією розвитку компанії, планує активізувати аграрний бізнес групи в поточному маркетинговому році.

Про це повідомив Микола Шишман, заступник генерального директора «Аурум Груп» з питань розвитку агронапрямку, інформує прес-служба компанії.

Так, розвиваючи рослинництво, компанія у співпраці з Харківським національним аграрним університетом ім. В. Докучаєва планує апробувати ряд технологій українських вчених.

«Використовуючи нові методики і технології університету, при розробці яких враховувалися кліматичні особливості регіону присутності аграрного бізнесу групи, а також засоби захисту рослин та насіння виробництва Syngenta, “Аурум Груп” в поточному році проведе ряд заходів щодо поліпшення сівозміни і збереженню родючості грунтів. Ми закупили елітні сорти насіння озимої пшениці та ярих культур, зокрема, ячменю і льону», — підкреслив Шишман.

Також, за словами Шишмана, у зв’язку з впровадженням компанією сучасних технологій, «Аурум Груп» на 65% модернізував машинно-тракторний парк. Крім того, нарощуючи земельний банк групи, плануємо на 7% збільшити і кількість персоналу, задіяного в агробізнесі.

Agravery