+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Професійний підхід гарантує зважені рішенняАграрний сектор

Стратегічні плани Aurum Group передбачають інвестиції в найбільш прибуткові сфери вітчизняної економіки.

Наразі аграрний сектор є перспективним напрямком розвитку в Україні, тому до активів Групи були залучені аграрні підприємства, які вже впевнено демонструють високі показники.

Діяльність Aurum Group  в агробізнесі представлено господарством, розташованим в Запорізькій області. Головні напрямки діяльності: рослинництво, розвиток «зеленого туризму».

Загальна площа земель, задіяних у рослинництві, сягає 4 000 га.

В основному землі відведені під зернові культури, олійні та деякі нішеві.

Головними зерновими культурами наразі виступає пшениця, в меншій мірі, ячмінь.  Олійні культури представлені соняшником, а з нішових обрані льон, гірчиця та просо.

З метою раціонального використання посівних земель товариство застосує принцип сівозміни, коли обсяг площ, відведених під культури, кожен рік змінюється.

Середня врожайність для зони ризикованого землеробства, якими є південний степовий регіон, виявилася достатньо успішною, і складає  35 ц/га для озимої пшениці, 30 ц/га для ячменю, по 15 ц/га для соняшнику і льону та 12 ц/га для гірчиці.

Оскільки пшениця виступає найбільш поширеною та економічно рентабельною культурою в сучасному сільському господарстві, під її вирошування  щорічно планується залучати додаткові площі пайових земель.

Аграрії розуміють, для отримання високоякісного врожаю якісного насіннєвого матеріалу недостатньо, хороших  результатів можна досягти завдяки залученню кваліфікованих кадрів, використанню новітніх технологій та потужної техніки.

Тому у планах агротовариства, – оновлення технічного парку, встановлення GPS-навігації для контролю пересування та розходу пального техніки, будівництво ангарів для зберігання зерна, а  також розширення орних земель і вихід на нові перспективні культури.